Mesafeli Satış Sözleşmesi

SÖZLEŞMENİN TARAFLARI
İş Bu Sözleşmenin Bir Taraftan;
SATICI:  passiondeluxelife.com
Email: info@passiondeluxelife.com

Diğer Taraftan;
ALICI: Son Kullanıcı (Müşteri)

  1. ALICI'nın özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ya da niteliği itibariyle iade edilemeyecek, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan bir ÜRÜN söz konusu olduğunda ve genel olarak ÜRÜN kullanıldığında ya da kullanılmamış olsa dahi orjinal etiketi üzerinde bulunmayan ürünlerde ALICI cayma hakkını kullanamaz. 
  2. Çanta iadelerinde ürün üzerindeki ambalaj etiketi çıkarıldığı, yırtıldığı veya hasar gördüğü durumlarda ürün iade alınmaz.
  3. Kullanılmış ürünler iade alınmaz.
  4. passiondeluxelife.com üzerinden satın alınan ürünler için ödeme kredi kartı veya Havale/EFT yoluyla yapılabilir. 
  5. passiondeluxelife.com üzerinden sadece Turkiye Cumhuriyeti sınırları içerisine gönderim yapılmaktadır.
  6. passiondeluxelife.com' da satışta olan ürünlerin stokları günü gününe güncellenmektedir. Fakat olası bir stok karışıklığı sebebiyle siparişini verdiğiniz ürün stokta yok ise, siparişinizi başka bir ürünle değiştirebilir veya işlemin iptalini, anında ödeme sistemlerimize bildirebiliriz. İade tutar, ödeme sistemlerine bildirim sonrasında en geç 3 iş günü içerisinde hesabınıza yansımaktadır.
  7. passiondeluxelife.com sipariş teslimatı ile ilgili kargo firması, teslimat seçeneklerini, teslimat ücretlendirmesini ve mağazadan teslimat seçeneklerini önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
  8. passiondeluxelife.com internet sitesinde, sözleşme konusunu oluşturan tüm ürünlerin esaslı nitelikleri, özellikleri, KDV dahil satış fiyatı, ödeme ve teslimat şekli ile tedarik ve teslim sürelerine ilişkin esaslı bilgileri okuyup ürünler hakkında tüm bilgilere sahip olduğunuzu ve bu bilgiler doğrultusunda elektronik ortamda satın almaya ilişkin onayı verdiğinizi kabul ve beyan etmektesiniz. 
  9. passiondeluxelife.com'den alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri elektronik ortamda okuyup, kabul edilip, teyit etmiş sayılır. 
  10. Bu sözleşmede düzenlenmemiş hususlarda 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun hükümleri uygulanır.